«Я серцем відчуваю Україну» творчий поетично-музичний вечір Святослава Огренчука

вул. Ланжеронівська , 2
10.04.2023 - 14:00 - 16:00
Одеський літературний музей презентує творчий поетично-музичний вечір Святослава Огренчука
«Я серцем відчуваю Україну»
«Усміхнись життю ‒ й воно усміхнеться у відповідь, полюби його – й воно відповість взаємністю».
Святослав Огренчук
10 квітня, у понеділок, о 14:00 Одеський літературний музей запрошує на творчий музично-поетичний вечір Святослава Огренчука, на якому відбудеться презентація книги «Я серцем відчуваю Україну».
Поетично – музичний вечір Святослава Огренчука знайомить одеситів з його першою збіркою поезії, яка об’єднана духовно-тематично – гарячою любов’ю до України, її народу, минулого та сучасного, її історії. Святослав Огренчук – відомий політик, громадський діяч, журналіст – зазначає: «В своєї дорозі й боротьбі своїй я зустрів Україну й полюбив її. Усім серцем, усім єством своїм. Я відчуваю, що моя доля дуже схожа з долею України. Це нескінченна боротьба духовної сили й краси з мороком, зневірою та заздрістю; вічна боротьба добра зі злом.
Про автора:
Святослав Огренчук народився 25 лютого 1978 року в місті Одесі.
Закінчив Почаївську духовну семінарію, і Одеську національну юридичну академію, а згодом і Київську духовну академію.
З 2008 року займається активною громадською та політичною діяльністю.
З 2014 року – член Національної спілки журналістів.
25 жовтня 2020 року став депутатом І скликання одеської районної ради.

Дата: 10.04.2023
Початок: 14:00 - 16:00