Моновистава «Розмова» (за мотивами твору Лесі Українки)

вул. Ланжеронівська , 2
15.07.2023 - 16:00 - 17:00

Одеський літературний музей запрошує на моновиставу «Розмова» (за мотивами твору Лесі Українки, що відбудеться у суботу, 15 липня, о 16:00 у Золотому залі.

Вхід за квитками музею (ціна квитка 40 гривень).

Режисер – Ірина Волицька, засл. діяч мистецтв України
Акторка – Лідія Данильчук, засл.арт. України

“Театр у кошику” був створений в 1997 році режисером Іриною Волицькою та актрисою Лідією Данильчук як незалежне, некомерційне творче об’єднання, що протягом 7-ми років існував на власному ентузіазмі без жодної державної підтримки. З 2004 року стає творчою майстернею Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

Творча майстерня “Театр у кошику” постав з потреби духовної, культурної, національної самоідентифікації на стикові модерністських та постмодерністських естетичних засад. Це свого роду унікальний театр, який займає елітарну нішу в культурному просторі України.

Творча майстерня проводить дослідження у сфері театрального знаку, символу, метафори, вибудовуючи власні, самобутні засоби сценічної виразності та експресії.

Ірина Волицька-Зубко – режисер “Театру у кошику”, заслужений діяч мистецтв України, театрознавець, кандидат наук, лауреатка театральної премії ім. Леся Курбаса та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Закінчила Інститут театру, музики і кінематографії в Санкт-Петербурзі.

Лідія Данильчук – акторка “Театру у кошику”, заслужена артистка України, лауреатка театральної премії ім. Івана Котляревського та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Освіту отримала в Театральному інституті ім. Карпенка-Карого. Працювала в Одеському музично-драматичному театрі і в Театрі ім. Леся Курбаса у Львові.

Лідія Данильчук – акторка “Театру у кошику”, заслужена артистка України, лауреатка театральної премії ім. Івана Котляревського та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Освіту отримала в Театральному інституті ім. Карпенка-Карого . Працювала в Одеському музично-драматичному театрі ім. Василя Василька і в Театрі ім. Леся Курбаса у Львові. В 1997 році разом з Іриною Волицькою створили Творчу Майстерню «Театр у кошику», який розпочав своє існування моновиставою «Білі мотилі, плетені ланцюги» за новелами і листами Василя Стефаника. Високий рівень майстерності актриси, а також її громадянську позицію засвідчують численні нагороди на престижних європейських фестивалях.
Ролі ТМ „Театрі у кошику” (режисер Ірина Волицька): Моновистави «Білі мотилі, плетені ланцюги…” за листами та новелами В. Стефаника, «На полі крові» Лесі Українки в ролі Юди –Прочанина , «Сон. Комедія» Т.Шевченко «Річард після Річарда» за хронікою В.Шекспіра «Річард ІІІ» «Голос тихої безодні» Неда Неждана, «Стара пані висиджує» Тадеуш Ружевич Анна – „Украдене щастя”, І. Франко. Софія Шептицька – «Я йду, Христе»…» Григір Лужницький Клітемнестра – “Орестея.Exercise “. Опера-мелопея Олександра Козаренка, «Розмова» Лесі Українки та багато інших.

Дата: 15.07.2023
Початок: 16:00 - 17:00