БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

вул. Ланжеронівська , 2
29.07.2023 - 14:30 - 15:30
Запрошуємо одеситів та гостей міста на благодійний концерт фортепіанної музики, який відбудеться цієї суботи, 29 липня о 14:30 у Золотому залі Одеського літературного музею.
Виконавець – Дарина Бянова.
Бянова Дарина (м. Херсон) у музичній творчості з 5 років. Була лауреатом стипендії Херсонської міської ради для обдарованих дітей. Потім продовжила навчання в Херсонському фаховому коледжі музичного мистецтва (клас викладача Олени Бурбас) та минулого навчального року успішно закінчила його.
Після початку повномасштабного російського вторгнення вимушена була залишити рідне місто. Виїхала до Італії, де вступила до Падуанської консерваторії ім. Чезаре Полліні (клас професора Себастьяна Бельтраміні; другий рік навчання).
Дарина є лауреатом багатьох Всеукраїнських, міжнародних піаністичних конкурсів, та учасником фестивалів, які відбувалися в Брашові, Бухаресті, Вероні, Венеції, Римі, Падові, Сібіу, Яссах. Останнім часом у вересні 2022, травні 2023 р. брала участь у піаністичному фестивалі «Bartolomeo Cristofori» (м.Падова). Також була учасницею турне Romania-Italy за підтримки міжнародної програми обміну студентами «Erasmus» (березень 2023).

Дата: 29.07.2023
Початок: 14:30 - 15:30