“ОДЕСА, ЛІТО, ВІЙНА”/ літературно-музичний вечір у рамках проекту «Недільні зустрічі»

вул. Ланжеронівська , 2
30.07.2023 - 15:00 - 16:00

30 липня у галереї Одеського літературного музею пройде наш черговий літературно-музичний вечір «Одеса, літо, війна» у рамках проекту «Недільні зустрічі».

Нам дуже хотілося назвати цей вечір якось красиво, рядком якогось вірша відомого поета, присвяченого літу, морю та радості буття. Але ми назвали його трьома словами, які висловлюють суть того, що відбувається зараз у нашому місті та в усій Україні.

І присвячений він Спасо-Пребраженському собору, Одеському Дому Вчених та десяткам понівечених будівель і насамперед людям Одеси, які переживають зараз дуже складні часи разом з усіма українцями.

У вечері  приймають участь: Ірина Ярошевич (вокал), Ангеліна Кузнецова (вокал, гитара) та відомі одеські поети та прозаїки: К. Ярошевич, І. Божко, М. Дімерлі, Є. Красноярова, О. Хінт, В. Ільїнська, Л. Шарга, Г. Стремінська.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Дата: 30.07.2023