“Подарунок – подяка народу Литви”

вул. Ланжеронівська , 2
05.08.2023 - 14:00 - 16:00

Запрошуємо на відкриття виставки “Подарунок – подяка народу Литви”, яке відбудеться 5 серпня у Саду скульптур Одеського літературного музею, о 14:00.

На виставці представлені художні твори серії “Подарунок – подяка литовському народу” за його добровільну і безоплатну допомогу і підтримку України в складний час її історії. Ця виставка включає тридцять чотири роботи, які будуть подаровані народу Литви у лиці їх президента Ґітанасу Науседі.

Картини створені відомими українськими художниками: Галиною та Анатолієм Кравченками, та їх доньками Вікторією та Ольгою. Кожна картина розповідає свою історію України, красу та повноту. Роботи не тільки вражають своєю красою та мистецьким вишуканням, але й мають важливий зміст.

Ми віримо, що виставка допоможе поширити у світі інформацію про те, що відбувається в Україні та розповість про героїзм українців, їх любов до своєї держави і рідної землі, про талановитих людей, які творять своє вільне майбутнє.

Організатор виставки: Громадська організація “Митецький Гарт”

Запрошуємо всіх до відвідування виставки!

Дата: 05.08.2023
Початок: 14:00 - 16:00