«МОЄ БЕЗСМЕРТЯ – ЛЮБОВ! Одеса. Поезія. ХХ сторіччя.» Презентація документального фільму

Одеський Меморіальний музей К. Г. Паустовського продовжує історико-літературну програму «Книжкові прогулянки Одесою».

22 липня 2021 року о 18:00 відбудеться презентація документального фільму «МОЄ БЕЗСМЕРТЯ – ЛЮБОВ! Одеса. Поезія. ХХ сторіччя.».

Автори фільму Олексій Семеніщев, Володимир Богатирьов та Дмитро Клюва зробили фільм де головним героєм є наше улюблене місто. А ще – вірши, які присвячені Одесі.

Що таке «Книжкові прогулянки Одесою»?

♦ Це зустрічі с добре знайомими і маловідомими книгами, в яких відображене наше улюблене місто.

♦ Це “прогулянки” його головними вулицями і непримітними провулками, що зберігають пам’ять про незвичайні і яскраві історії його мешканців.

♦ Це презентації різноманітних видань про Одесу – відеофільмів та книжок. А також зустрічі з авторами видань та видавцями.

Запрошуємо всіх бажаючих 22 липня 2021 року о 18:00.

Вхід вільний.

Адреса музею: вул. Чорноморська, 6.

тел. 722-84-47

Дата: 22.07.2021