Музично-літературний концерт

«НАПОЛНИМ МУЗЫКОЙ СЕРДЦА. РЕПОРТАЖ ДЛИНОЙ В ЖИЗНЬ» ДО 85-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЮРIЯ ВIЗБОРА

9 жовтня у Золотому залі Одеського літературного музею арт-об’єднання «Співоча гавань» представить до уваги публіки прем’єру музично-літературної програми «Наполним музыкой сердца. Репортаж длиной в жизнь», присвяченої 85-річчю від дня народження автора-виконавця пісень, поета і письменника, кіноактора та кіносценариста, драматурга та художника Юрія Візбора.

У концерті беруть участь:

– заслужений працівник культури України, почесний доктор мистецтвознавства, професор культурології Євген Лукашов

– Народна артистка України Тетяна Лелеко

– лауреат міжнародних конкурсів, соліст ансамблю «Віртуози Одеси» Максим Крисань (скрипка)

– лауреати і призери фестивалів авторської пісні, музиканти, барди, автори-виконавці Ігор Плеханов, Сергій Нестеров, Віталій Березін, Вадим Степаненко, Сергій Нікітченко

Автор і ведуча програми – Світлана Полініна.

Програма пройде в рамках щорічного фестивалю мистецтв «Золота Осінь Миру – 2019».

Початок – о 16.00.

Вхід вільний.