Міжнародній літературно-художній проект «Каліграфія»

з 4.10 по 11.10.

Одеський літературний музей, Баварський Дім та Гете-інститут представляють міжнародний інтерактивний Літературний проект «Каліграфія рукописної книги» під керівництвом Корнелії Брауер. Група одеських художників-каліграфів проілюструє та видасть у рукописному варіанті старовинну німецьку казку «Die Regentrude» (Королева дощів).

Корнелія Брауер художник, графік, кераміст й каліграф з Берліна. Протягом двадцяти одного року пані Брауер є культурним керівником юнацького культурного центру «Gerad Philipe». Персональні виставки Корнелії Брауер проходили в Німеччині (Берлін, Лейпциг), Італії (Тусканія, Градоліт), в центрі Помпіду у Парижі та в музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

Одеський літературний музей, Баварський Дім і Гете-інститут запрошують всіх, хто цікавиться мистецтвом каліграфії стати причетними до таємниці створення рукописної книги.

Проект діє з 4 по 11 жовтня.

Початок: 04.10.2019
Закінчення: 11.10.2019