«Недільні зустрічі» літературно-музичний вечір у рамках проекту «Недільні зустрічі»

вул. Ланжеронівська , 2
01.10.2023 - 16:00 - 05.11.2023 - 16:00
1 жовтня о 16:00 у Золотій Залі Одеського Літературного музею відбудеться черговий літературно-музичний вечір «Осанна осені, о сум, осанна ! (Л. Костенко) у рамках проекту «Недільні зустрічі».
кту «Недільні
Наступив оксамитовий сезон, дуже гарний, теплий та лагідний місяць вересень. Морська вода тепла та прозора, небо блакитне та ясне. І так хочеться забути на якійсь час, що в нашій країні йде страшна та жорстока війна. Душа просить лірики та відпочинку, тому наш вечір буде більш ліричним. Віршів про війну ми читали вже досить багато…
Осінній день, осінній день, осінній!
О синій день, о синій день, о синій!
Осанна осені, о сум! Осанна.
Невже це осінь, осінь, о! — та сама.
Останні айстри горілиць зайшлися болем.
Ген килим, витканий із птиць, летить над полем.
Багдадський злодій літо вкрав, багдадський злодій,
І плаче коник серед трав — нема мелодій.
Ліна Костенко
У вечері приймуть участь: музичний дует “Нешекім (Юлія Борзая та Олександр Самсон) та поети: Вл. Китик, І. Саврасова, А. Маліцька, Є. Красноярова, І. Божко, Вл. Ільїнська, Л. Шарга, Ол. Хінт, Г. Стремінська.
ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2
КОЛИ: 1 жовтня 16:00