“ПОРТРЕТИ ЗАГОВОРИЛИ” / фотовиставка Лесі Чикарюк

вул. Ланжеронівська , 2
27.10.2023 - 15:00 - 01.03.2024 - 16:00

Дорогі одесити та гості міста, цієї п’ятниці, 27 жовтня в галереї Одеського літературного музею відбудеться відкриття фотовиставки “ПОРТРЕТИ ЗАГОВОРИЛИ”.

Виставка є авторським проектом одеської фотохудожниці Лесі Чикарюк, тому надамо слово творцю для представлення концепції експозиції:

«Коні – це неймовірна краса, сила та грація! Натхнення та мотивація!Я обожнюю коней з дитинства! Саме тому у моїх роботах переважають cвітлини коней.Я люблю проводити з ними час, їздити верхи, фотографувати їх.

Я – незвичайний кінний фотограф – мої фізичні можливості обмежені … У мене рідкісна форма ДЦП, 1гр. інвалідності … Але, не дивлячись на труднощі, я намагаюсь займатись улюбленою справою – фотографувати та вірити в себе! За освітою я фінансист, за другою освітою – web-designer. Відвідувала міні-курс з художньої фотографії та побувала на семінарах з кінного фотомистецтва.

Фототворчість мені допомагає не вішати носа, прагнути більшого, кращого. А також надихати людей і надихатися самій!

Мої роботи були переможцями фотоконкурсів та відзначені у різних журналах.

Фотографую вже 12 років. За останні 11 років у мене було бiльше нiж 12 персональних фотовиставок в Одесі, Києві.Кілька років тому відбулася моя фотовиставка у Дубаї, ОАЕ!

Раніше на моїх фотогрфiях було надруковано на полотнах лише конi. Цього разу я вирішила не обмежуватися лише одним жанром та включила до експозиції ще портрети дівчат та кілька пейзажів.Коли фотографую, я спілкуюсь з моїми моделями, намагаюся побачити їхній внутрішній світ! Намагаюсь показати їхню глибину, їхнє життя в динаміці! Тому фотовиставку я назвала “Портрети заговорили”! Вони ніби оживають, вони ніби говорять!

Моє кредо: неможливе  – можливо!

Також запрошую на мiй сайт: www.fotoostrov.com »

КОЛИ: 27 жовтня о 15:00

ДЕ: вул. Ланжеронівська, 2