«Ненаглядна, горда, єдина Україно моя…» літературно-музикальний вечір до 32-ї річниці Незалежності України

вул. Ланжеронівська , 2
27.08.2023 - 14:00 - 16:00
«Ненаглядна, горда, єдина Україно моя…»
Василь Симоненко
27 серпня у Літературному музеї о 14:00 у рамках проекту «Недільні зустрічі» відбудеться літературно-музикальний вечір «Ненаглядна, горда, єдина Україно моя…» до 32-ї річниці Незалежності України.
24 серпня виповнюється 32 річниця Незалежності нашої України. Важко переоцінити значення цього свята для нас у роки такої страшної та кровопролитної війни. Ця війна йде саме за нашу Незалежність, за нашу гідність, за право називати себе українцями, розвиватись та йти своїм шляхом.
Прочитають своі твори відомі одеськи поети та прозаіки: Галина Маркелова, Кларисса Ярошевич, Ганна Михалевська, Олександр Хінт, Ганна Стремінська, Ігор Божко, Владислав Китик, Людмила Шарга, Ольга Лесовікова, Інна Квасівка.
А одеські співачки Єлизавета Скорба та Ангеліна Кузнецова виконають для вас украінські пісні.
ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Дата: 27.08.2023