“ПАРАД ОПЕРНИХ ДУЕТІВ” концерт-відкриття Музично-літературного салону “Bel Canto”

вул. Ланжеронівська , 2
01.10.2022 - 08:00 - 14:00

Дорогі друзі, запрошуємо вас на Концерт-відкриття Музично-літературного салону “Bel Canto”.

Музично-літературний салон відкриває свої двері 1жовтня о 14:00 у галереї Одеського літературного музею концертом “ПАРАД ОПЕРНИХ ДУЕТІВ”.

Ми свято віримо в силу мистецтва! Ми свято віримо в те, що після самої темної ночі знов настане самий яскравий день!

Оперне мистецтво має унікальну властивість за допомогою звуків голосу та музики занурювати нас в особливий стан, своєрідний культурний транс. Там, у просторі художніх образів, по той бік реальності, слухач потрапляє в чудовий світ, в якому відпочиває душею і змиває з себе пил повсякденності.

Ми чекаємо на Вас на концертах Музично-літературного салону “Bel Canto”!

З повагою Юліанна Панченко-керівник проекту.

КОЛИ: 1жовтня о 14:00

ДЕ: вул.Ланжеронівска, 2