«ПОВЕРНУТИСЯ В ЖИТТЯ» ВИСТАВКА ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ М.М. ЖВАНЕЦЬКОГО

вул. Ланжеронівська , 2
10.03.2021 - 13:00 - 01.05.2021 - 17:00

6 березня відсвяткував би свій день народження Михайло Михайлович Жванецький. Але час є невблаганним… «Що робити? За продовження життя ми платимо старістю. За старість платимо смертю», – сказав сатирик у однієї зі своїх мініатюр.

І 6 березня 2021 року ми маємо зустріти перший день народження Жванецького без Жванецького. Цей день ми вважаємо приводом нагадати світові і місту про одного з найбільш одеських класиків.

До дня народження М.М. Жванецького Одеський літературний музей відкриває виставку «Повернутися в життя». На ній будуть представлені унікальні експонати: рукописи, автографи, фотографії, особисті речі письменника, і звичайно ж книги – справжні докази безсмертя будь-якого автора.

«Життя коротке. І тільки книга делікатна. Зняв з полиці. Погортав. Поставив. У ній немає нахабства. Вона не проникає в тебе без дозволу. Стоїть на полиці, мовчить, чекає, коли візьмуть в теплі руки. І вона розкриється. Ах, якби і з людьми так само. Нас багато. Всіх не погортати. Навіть одного. Навіть свого».

Початок: 10.03.2021 - 13:00
Закінчення: 01.05.2021 - 17:00