Завантаження Події

Презентація книги «Перформативні практики: досвід осмислення»

вул. Ланжеронівська , 2
23.09.2021 - 13:00 - 17:00
  • Це подія пройшло.

23 вересня в 13:00 в галереї Одеського літературного музею відбудеться презентація книги Наталі Малютіної та Ірини Нечиталюк «Перформативні практики: досвід осмислення».

 

Дослідження, що опубліковане у виданні, присвячено осмисленню перформативних практик, які сьогодні є невід’ємною частиною різних мистецтв та виявляють експериментальний потенціал мистецької творчості в цілому.

 

Явище перформансу незмінно перебуває в полі уваги провідних закордонних дослідників, що вказує на його значущість та важливість. Водночас у вітчизняній науці воно освоєне досить слабко та фрагментарно. Тому об’єкт студій одеських науковців цілком поважний та актуальний.

 

Перформативність характеризує не тільки сучасну драматургію, а й неігрові мистецтва та позамистецькі дискурсивні практики. Автори монографії охоплюють предмет дослідження широко, трактуючи його як неодмінний елемент сучасної культури, що присутній у різних сферах життя.

 

Вхід вільний.

 

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічніх правил: масочного режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

 

Деталі

Дата: 23.09.2021
Початок: 13:00 - 17:00

Місце проведення

Місце: Одеський літературній музей
Адреса: вул. Ланжеронівська , 2
м. Одеса, Україна

+ Карта Google
Телефон: +38 (048) 722-33-70