«СТОРІНКИ ІСТОРІЇ СВІТОВОЇ МУЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ»

вул. Ланжеронівська , 2
30.09.2021 - 14:30 - 17:00

Молодіжний музично-просвітницький центр «Орфей» запрошує всіх бажаючих в Золотий зал Одеського літературного музею (вул. Ланжеронівська, 2) на цикл концертів, присвячених історії музичної культури. Другий концерт сезону відбудеться у четвер, 30 вересня.

У програмі прозвучать твори Г.Ф. Генделя, В.А. Моцарта, Ф. Шопена, Ф. Ліста, Дж. Верді, М. Равеля, О. Аляб’єва, П. Чайковського, М. Римського-Корсакова, А. Кос-Антокольського.

Виконавці – Олександра Домащук (сопрано), Світлана Івахіна (сопрано), Ганна Бакач (сопрано), Максим Мороз (баритон), Ірина Стоянова (фортепіано), Катерина Привалова (фортепіано), Ася Смагіна (фортепіано), Чен Давей (фортепіано).

Концертмейстери – Наталя Ізуграфова, Інна Ісакова.

Ведуча – Вікторія Данилюк.

Початок – о 14:30

Квитки – в касі музею.

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічніх правил: масочного режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Дата: 30.09.2021
Початок: 14:30 - 17:00