«ТВОРЦІ МІСТЕРІЙ УКРАЇНИ» Виставка живопису та фотографій

вул. Ланжеронівська , 2
05.05.2023 - 15:00 - 31.05.2023 - 16:00
У п’ятницю, 5 травня, у галереї Одеського літературного музею відбудеться відкриття виставки «Творці містерій України» .
Долучаючись до участі у загальнонаціональному конкурсі «Українська мова — мова єднання» та виказуючи свою громадянську позицію, художники Одеси беруть участь в авторському художньому проекті організатора та куратора Алєксєєнко О.С. «Виставка Непереможних Арт-наступ».
В рамках цього масштабного проекту в залах галереї Одеського літературного музею відбудеться виставка живопису та фотографій «Творці містерій України». Митці представлять до уваги гостей роботи, в яких містика органічно поєднана із повсякденним буттям.
Відкриття виставки буде супроводжуватись виступами музичних колективів.
Захід проходитиме при інформаційній підтримці Національної спілки журналістів України, Одеського Зоопарку, Бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури, газети ОДАБА «Кадри – Будовам», Telegram-каналу «Різна Одеса», модельної студії «Jenkins», студії «KRASOTA EMPIRE». Також, вдячні за долучення партнерам: Об’єднаному Конгресу Азербайджанців України, Галереї «ABC – арт», «Творчій спілці професійних художників України».
Відкриття виставки 5-го травня о 15:00
Де: вул. Ланжеронівська, 2