Вечір пам’яті Анатолія Дуди

вул. Ланжеронівська , 2
03.05.2023 - 14:00 - 16:00

03 травня о 14:00 в Одеському літературному музеї відбудеться вечір пам’яті народного артиста України, члена Одеської обласної Ради світу А.І. Дуди.

Минуло три роки, як пішов із життя талановитий співак, артист, педагог, чудова людина, громадянин. Але пам’ять про нього живе у серцях одеситів.

У концерті беруть участь учні метра – студенти Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової, члени Одеської обласної Ради світу, лауреати літературних премій, майстри художнього слова Олена Куклова та Світлана Лукіна, заслужений працівник культури України Євген Лукашов, поет-бард Світлана Полініна, хор Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С. Столярського, художній керівник та диригент Тетяна Яковчук.

Веде концерт лектор-музикознавець, заслужений працівник культури України Ганна Розен.

Дата: 03.05.2023
Початок: 14:00 - 16:00