Завантаження Події

Виставка «Я жива, я буду вічно жити!»

вул. Ланжеронівська , 2
25 Лютого - 14:30 - 23 Серпня - 17:00
  • Це подія пройшло.

25 лютого 2021 року о 14:30 в Золотій залі Одеського літературного музею відбудеться відкриття виставки «Я жива, я буду вічно жити!», присвяченої 150-річчю від дня народження славетної української письменниці Лесі Українки.

На виставці представлені прижиттєві видання творів Лесі Українки, оригінальні фотографії родини М.Ф.Комарових, яка дружньо зустрічала молоду поетку в Одесі, та рукописи спогадів про її перебування в нашому місті.

Одеські враження лягли в основу поетичного циклу «Подорож до моря» (1888 р.), в якому письменниця  натхненно оспівувала вперше побачену морську стихію, що назавжди полонила її поетичну душу. Найбільше враження справила на юну поетесу мандрівка морем до Аккерманської фортеці,  яка уособлювала для Лесі сторінку з героїчної історії України. Відвідинам фортеці  присвячено поезію „Ой високо сонце в яснім небі стало…»,  яка власне  являє собою історичну баладу,  несе особливе ідейне і сюжетне навантаження.

Виставку прикрашають акварельні роботи Аккерманської фортеці народних художників України Галини та Анатолія Кравченка та їх доньок художниць Ольги  і  Вікторії.

Ювілею Лесі Українки присвячено літературно-мистецьке свято: концерт  ММЦ «Орфей», поетичні виступи.

 

Виставка діє до 1 липня.

Екскурсію по виставці замовляйте за телефоном (048) 722-33-70

Деталі

Початок: 25 Лютого - 14:30
Закінчення: 23 Серпня - 17:00

Місце проведення

Місце: Одеський літературній музей
Адреса: вул. Ланжеронівська , 2
м. Одеса, Україна

+ Карта Google
Телефон: +38 (048) 722-33-70