ЗАПРОШУЄМО УСІХ ДО САДУ СКУЛЬПТУР

вул. Ланжеронівська , 2
27.04.2021 - 10:00 - 14.11.2021 - 17:00

ОДЕСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ МУЗЕЙ ЗАПРОШУЄ УСІХ ДО САДУ СКУЛЬПТУР ЩОДЕННО з 10:00 до 17:00

Наш Сад – це місце, яке вміє чекати, здатне дивувати, в якому добре в будь-яку пору року: і в травні, і в серпні, і в листопаді. Сад скульптур – найчудовіше місце у самому серці Одеси-мами, на одеську гавань перед очима, де ви опинитеся в оточенні квітучих червоних троянд, в компанії скульптур різних епох і творчих всесвітів – древніх скіфських баб, «забронзовілих» одеських письменників і «гучних» персонажів їх книжок, поринете в атмосферу XIX-початку XX ст. завдяки історичним рекламним вивіскам і предметам побуту в «Одеському дворику», що примикає до Саду скульптур.

Словом, найкраще місце для душевного відпочинку в центрі Одеси знаходиться у нас, за адресою Ланжеронівська, 2. Гармонія всередині і гарний настрій – це те, про що говорять наші гості, залишаючи Сад скульптур – місце, яке чекає і любить своїх гостей, куди, одного разу приходячи, повертаються неодноразово.

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічніх правил: масочного режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Початок: 27.04.2021 - 10:00
Закінчення: 14.11.2021 - 17:00