6 серпня пішов з життя Євген Михайлович Голубовський

6 серпня пішов з життя Євген Михайлович Голубовський – Почесний громадянин Одеси, журналіст, редактор газети «Всесвітні одеські новини», заступник редактора альманаху «Дерибасівська-Ришельєвська», віце-президент Всесвітнього клубу одеситів. Людина, яка протягом багатьох десятиріч відігравала значну роль у культурному житті нашого міста.

З перших днів заснування Одеського літературного музею Євген Михайлович був поруч – допомагав експонатами, порадами,  щиро ділився своїми знаннями з історії літератури. Він заохочував молодих співробітників до публікацій – спочатку на шпальтах «Вечірньої Одеси», а згодом у журналах та альманахах.

Саме завдяки його доброзичливій підтримці ми мали змогу опублікувати багато унікальних рукописів з фондів музею, а у нашій науковій збірці він започаткував репринтне перевидання малотиражних унікальних поетичних збірок початку ХХ сторіччя.  Євген Михайлович був ініціатором багатьох видань нашого музею.

Людяний, доброзичливий, завжди відкритий для спілкування, щедрий на поради і надихаючий на нові пошуки – таким він залишиться у нашій пам’яті.

Одеський літературний музей  висловлює глибокі співчуття Анні Голубовській  та всім близьким Євгена Михайловича.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.