Музей Христо Ботева відвідав колекціонер національних костюмів Олександр Полібза

В день свята Дня Незалежності України музей Христо Ботева (філія Одеського літературного музею) відвідав колекціонер національних костюмів Олександр Полібза.

Олександр збирає національні костюми, предмети побуту, записує усну народну творчість, знімає відео, дає майстер-класи. Його робота зберігає історію Бессарабії – перетворює її в яскравий калейдоскоп фарб та ідей. Олександр один з небагатьох, хто на око здатен визначити з якого села Бессарабії та чи інша сукню, а звичайний побутовий предмет в його руках стає цілою історією. Він ставить завданням популяризації такої діяльності серед молоді, займається вивченням традицій, проводить суботники та фольклорні заходи.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.