Одеський літературний музей отримав у дар особисті речі Михайла Жванецького

Музейна експозиція, що відкрита очам відвідувача, є вершиною айсберга. І її поява стає результатом постійної кропіткої закулісної праці. Музейна справа динамічна, тому що безпосередньо пов’язана з пам’яттю, явищем живим і мінливим. Ми регулярно поповнюємо та доповнюємо фонди Одеського літературного музею, прагнучи зберегти для вас основні аспекти часу, що минає.

У новому 2022 році музей також готовий похвалитися першими надходженнями. Колекція музею поповнилася експонатами, пов’язаними з життям та творчістю М.М. Жванецького. Одеський літературний музей дякує за щедрий дар дружині Михайла Михайловича, Наталії Валеріївні Жванецькій.

Вже цього року одесити та гості міста зможуть побачити особисті речі та рукописи письменника у залах Одеського літературного музею. Подаровані експонати увійдуть в основу реекспозиції одного із комплексів зали сучасної літератури.

1. Рукопис. М. Жванецький. Борис Годунов.
  2. Рукопис. М. Жванецький. Лист жінці.
  3. Рукопис. М. Жванецький. Доля сатири.
  4. Кепка М.М. Жванецького.
  5. Кепка М.М. Жванецького.
  6. Дорожній будильник М.М. Жванецького
  7. Ручка М.М. Жванецького
  8. Фляга М.М. Жванецького

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.