ОЛМ та Музей К.Г. Паустовського з великим сумом повідомляють про смерть Світлани Кузнєцової

Одеський літературний музей та Меморіальний музей К.Г. Паустовського з великим сумом повідомляють про передчасну смерть Кузнєцової Світлани Костянтинівни.

Світлана Костянтинівна працювала в Меморіальному музеї К.Г. Паустовського з 2003 року і була найстарішим та досвідченішим науковим співробітником. Вона любила і досконало знала творчість Паустовського та, з впевненістю можна сказати, жила цією роботою. Вона бачила сенс свого життя в популяризації його творів не тільки в стінах музею, а і читаючи лекції в бібліотеках міста та в учбових закладах.

Світлана Костянтинівна є автором багатьох статей і видала декілька книжок, присвячених  Паустовському. За підсумками цієї багаторічної праці була прийнята до Національної спілки журналістів України. 1999 року стала лауреатом першої Муніципальної літературної премії імені Костянтина Паустовського за підготовку та видання бібліографічного покажчика «Одеса – Костянтину Паустовському».

Висловлюємо щире співчуття всім хто знав і с теплотою ставився до Світлани Костянтинівні Кузнєцової.

Світла пам’ять.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.