«ПОГОВОРИМ О СТРАННОСТЯХ ЛЮБВИ» З ОЛЕНОЮ КАРАКІНОЮ

Перший із запланованих на цей рік вечорів відновленого проекту «Поговоримо про дивацтва любові» з Оленою Каракіною пройшов 16 лютого в Одеському літературному музеї.

Свого часу однойменна телепрограма зуміла здобути любов широкої аудиторії, і тепер Літературний музей пропонує її в зміненому форматі – відкритої розмови: безпосереднього та живого спілкування. Перша програма отримала назву «Влюблённый Валентин. Влюбленный в Валентину. Пристрастия и страсти братьев Катаевых» і була присвячена Валентину Петровичу Катаєву і його молодшому брату Євгену Петровичу, якого у світі більше знають як Євгена Петрова, одного з авторів знаменитих «Дванадцяти стільців» і «Золотого теляти», їх долям, книгам і «справам амурним».

Надалі зустрічі з серії «Поговоримо пр

о дивацтва любові» будуть проходити раз на місяць по суботах.

Розклад найближчих вечорів ми представляємо вашій увазі:

16 березня – «Мой псевдоним и жизнь моя — «Качели». Поет і воїн Володимир Жаботинський.
20 квітня – «Таємниці« Золотого ключика ». А.Н. Толстой, літературна розправа і розплата.
18 травня – «Три сестри. Не за Чеховим». Сестри Суок – дружини і прототипи.
15 червня – «Одеські зв’язки». О.С. Пушкін і три закоханості в Одесі.
13 липня – «Они женятся, чтобы не быть одинокими…». Ісаак Бабель, який не міг бути.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.