Презентація книги «Великая одесская революция 1913-1923 годов»

До дня памʹяті Костянтина Паустовського  11 липня 2019 року о 18: 00 в меморіальному музеї К. Г. Паустовского  відбулася презентація книги «Великая одесская революция 1913-1923 годов». Историко-публицистический анализ иррегулярного времени.
Меморіальний музей К. Г. Паустовського та історико-літературна програма «Книжкові прогулянки Одесою» представляє книгу Валентина Стремядіна та Олександра Прилипко.

«Великая одесская революция 1913-1923 годов»
(Історико-публіцистичний аналіз іррегулярного часу).

Що таке «Книжкові прогулянки Одесою»?

• Це зустрічі з давно знайомими і маловідомими книгами, в яких зображено наше улюблене місто.
• Це прогулянки  його центральними вулицями і непримітними провулками, що зберігають пам’ять про незвичайні і яскраві історії його мешканців.
• Це презентації нових книжкових видань про Одесу, і зустрічі з видавцями і авторами книжок.

Адреса музею: вул. Чорноморська, 6
тел. 722 – 84 – 47

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.