Презентація альманаха «СОТИ». Дмитро Бураго в Одесі

9 серпня в Одеському літературному музеї (вул. Ланжеронівська, 2) відбувся довгоочікуваний вечір «Видавничого дому Дмитра Бураго».

Відомий київський поет, видавець, культуртрегер і просто друг нашого міста Дмитро Бураго представив увазі публіки новий номер «товстого» щорічного міжнародного літературно-мистецького альманаху «СОТЫ», головним редактором якого він є, та свою нову поетичну книгу «Московський міст». Поезія Дмитра Бураго прозвучала у авторському виконанні. Також представлені гостям вечора і інші книги та журнали, що виходять у «Видавничому домі Дмитра Бураго».

Альманах «СОТЫ» видається з 1998 року, за цей час вийшло 18 повноформатних, насичених матеріалами номерів. Частими гостями останніх випусків київських «Сот» є і одеські письменники. Наприклад, у нинішньому майже п’ятсотсторінковому номері опубліковані твори Ольги Ільницької, Вероніки Коваль, Елли Леус, Тетяни Орбатовой, Олексія Рубана та Олександра Хінта.

Книга «Московський міст» Дмитра Бураго — це напружене за поетичним звучанням свідоцтво свого часу, коли імена та життя піддаються безглуздим і жорстоким випробуванням. У цій книзі вірші утворюють міст, що веде від ненависті і страху в зливовому вітрі і ясній пам’яті. Тут бутон півонії втрачає голову у запеченому кольорі відваги; горячливі надії міської каруселі підстерігає захолола ополонка, над якою «життя як снасть тремтить».

Офіційний сайт «Видавничого дому Дмитра Бураго»:

burago.com.ua

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.