Пушкінський музей чекає на вас!

Нарешті музеї знову стали доступними не тільки для віртуального перегляду. Правда, ми змушені обмежувати одночасне відвідування музейної експозиції, але в цьому є і певне благо – спілкування з маленькими групами, часто сімейними, більш інтимні.

Традиційно ім’я великого Пушкіна привертає в зали музею і туристів, і одеситів. Перефразовуючи Юрія Олешу, в музеї ні дня без екскурсій. Ось і за червень ми провели 28 екскурсій. Наші гості часто діляться своїми враженнями у книзі відгуків. Ось лише деякі з них:

«Велика подяка за цікаву, інформативну,«багату» екскурсію! Одне з найяскравіших вражень про Одесу! Сім’я Чупінових».

«Спасибі величезне за чудову екскурсію, неймовірно насичену і образну розповідь про життя і творчість О.С. Пушкіна. Ніби самі побували свідками тих часів і подій! Тетяна і Катерина Стасюк».

«Чудовий музей! У кімнаті Пушкіна нез’ясовно відчув присутність Олександра Сергійовича. З найкращими побажаннями співробітникам музею. Дмитро Биков, міський голова м. Горішні Плавні. 28.06.2020».

А ось одна з найбільш зворушливих записів:

«Мені сподобалося все!!! Багато дізнався про Пушкіна… Цікаво те, що у Пушкіна було багато дівчат, яких він любив. Він, звичайно, геніальний поет! .. Я теж пишу вірші! Про ведмедів і козла … Але з Пушкіним не порівняти … Бруно Бабушкін, вічно веселий 4-Б клас».

Чекаємо нових друзів музею та нових відгуків!

Музей відкритий з 10:00 до 17:00 всі дні, крім понеділка.

Одеса, вул. Пушкінська, 13.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.