МУЗЕЙНА НІЧ: «КАК ПИШУТ ПИСАТЕЛИ»

17 травня в рамках Міжнародного дня музеїв в Одеському літературному музеї пройшла традиційна, вже вісімнадцята за рахунком Музейна ніч, на цей раз вона отримала назву «“О беззаконьях, о грехах, бегах, погонях…”, или Как пишут писатели».

Перша частина святкової ночі пройшла в Золотому залі, тут всі, хто прийшов до нас змогли почути розповідь «Про властивості пристрасті…» від Олени Каракіної, ознайомитися з висловлюваннями письменників про природу творчості, а також послухати струнний квінтет «Tango Musik Project» і камерний романс від Е. Вишневської та Н. Волкова. Гостям музейної ночі були запропоновані на вибір дві експрес-екскурсії – пр.исвячена А.П. Чехову «Всупереч правилам…» і присвячена О. Довженку «Секрети сумки дипкур’єра».

Доповнювали першу частину програми цілих три художніх виставки, представлених в різних залах музею: виставка артефактів письменства – у т.ч. виставка старовинних друкарських машинок «І творчість, і чудотворчество…», графіка поляків Лекса Древинського і Лешка Жебровського та живопис Герхарда Кранера.

Нічна програма за традицією проходила в Саду скульптур.

Почитати свої поетичні твори змогли одеські поети, в т.ч. співробітники музею, які, як виявилося, хороші поети, а цвяхом програми став виступ відомої одеської групи «Человек в очках».

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.