В ОДЕСЬКОМУ ЛІТЕРАТУРНОМУ МУЗЕЇ ВІДЗНАЧИЛИ 95-РІЧЧЯ Б.Ш. ОКУДЖАВИ

9 травня в Золотому залі Одеського літературного музею з аншлагом пройшов музично-літературний концерт «Пока Земля ещё вертится…», присвячений 95-річчю від дня народження знаменитого поета, барда, прозаїка, сценариста і композитора Булата Шалвовича Окуджави та підготовлений автором-виконавцем і письменником Світланою Полініною.

На вечорі були виконані його пісні, вірші, показані уривки з фільмів за участю Булата Окуджави. У концерті взяли участь заслужена артистка естрадного мистецтва України, заслужена артистка Казахстану Галина Невара, заслужена артистка України, актриса ТЮГу Валентина Губська, заслужений працівник культури України, почесний доктор мистецтвознавства, професор культурології Євген Лукашов, лауреат міжнародних конкурсів, соліст ансамблю «Віртуози Одеси» Максим Крисань, лауреати і призери фестивалів авторської пісні, музиканти, барди, автори-виконавці Ігор Плеханов, Віталій Березін, Олексій Семенищев, Сергій Нестеров.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.