«Нерозділене кохання». Листування Петра Чайковського та Надіі фон Мекк. Музично-літературна вистава.

«Нерозділене кохання». Листування Петра Чайковського та Надіі фон Мекк. Музично-літературна вистава.

Одеський літературний музей спільно з Юліанною Панченко презентують музично-літературний салон “Bell Canto”.

 

Петро Ілліч Чайковський – автор багатьох казкових балетів та опер, симфоній, які знає весь світ. Але не менше, ніж його музика, цікавим є і життя самого композитора. В основі біографічної вистави «Нерозділене кохання» у рамках проекту «Музично-літературний салон Bell Canto» лежить листування Петра Чайковського та його меценатки Надії Фон Мекк.

Вистава «Нерозділене кохання» йшла з успіхом в Одеському Національному театрі опери та балету, тепер про цю дивовижну історію завдовжки 13 років ми розповімо і в Одеському літературному музеї. Прототип головної героїні спектаклю, Надія Фон Мекк за життя була ангелом-охоронцем великого композитора. Надія фон Мекк, сорокарічна вдова, була однією з найбагатших жінок Російської імперії. З викладачем Московської консерваторії Петром Чайковським вона познайомилася на одному з його концертів – симфонічна фантазія «Буря» справила на Надію незабутнє враження.

У нашому проекті музика органічно переплітається з літературою, листи та романси створюють єдине полотно, розповідаючи глядачам історію взаємовідносин двох неординарних особистостей.

 

Ми раді, що тепер навіть в умовах пандемії будь-хто охочий, де б він не знаходився, може почути романси у виконанні солістів Одеського національного театру опери та балету, Одеської обласної філармонії та лауреатів міжнародних конкурсів.

 

Запрошуємо всіх поринути у світ класичної музики з нами!

 

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.