ПЕРШЕ КВІТНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ САДУ СКУЛЬПТУР

Перше квітня для Одеського літературного подвійне свято: традиційна Гуморина та день народження нашого улюбленого проекту – САДУ СКУЛЬПТУР!

Сьогодні виповнилося 25 років з дня відкриття першого пам’ятника у Саду.

Сад скульптур був заснований в 1995 році. З 1995 по 2014 роки святкування Гуморини починалося у Саду скульптур з відкриття нового пам’ятника. Автор проекту та засновник експозиції «Сад скульптур» – заслужений працівник культури України Л.В. Ліптуга.

Цієї миті в експозиції Саду скульптур налічується вже сімнадцять оригінальних робіт, виконаних сучасними скульпторами. Все це було створено завдяки підтримці меценатів – друзів Одеського літературного музею, яким ми хочемо висловити велику вдячність. В першу чергу – це Олег Ісаакович Платонов та його сім’я (9 робіт), Віталій Леонідович Бондаренко та його сім’я (2 роботи і “Одеський двір”), Сергій Рафаїлович Гриневецький (1 робота і “Одеський двір”), Володимир Станіславович Філіпчук (1 робота і “Одеський двір”), Сім’я Казавчінскіх (“Одеський двір”) та інші.

“Одеський двір” став продовженням Саду скульптур і був відкритий до 220-річчя Одеси, проект створений в найкоротші терміни в запалі боротьби з рейдерами, які були переможені після молебню “від навали ворогів”, проведеного владикою Диодором, великим другом музею.

А карантин, він не вічний, і тому .. до зустрічі у Саду!

З любов’ю, Одеський літературний

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.