Пішла з життя Олена Каракіна

22 квітня пішла з життя Олена Олександрівна Каракіна – вчений секретар музею. Олена пропрацювала у музеї понад 40 років, брала активну участь у створенні експозиції. Стала автором книг: «Прогулянки Одесою», «Слідами Південь-Заходу», «Будинок з ангелом» про Бориса Литвака та заснований ним Одеський дитячий медико-реабілітаційний центр, співавтором книг «Оповідання про музей», ч.1, ч.2, «Закоханий Валентин, закоханий у Валентину». Автор більш ніж 200 телепередач про письменників та їх долі – «Поговоримо про дива кохання». Олена Каракіна була відзначена званням «Заслужений працівник культури України».

Вона була відомим публіцистом, чудовим музейним та міським екскурсоводом. Її екскурсії завжди були затребувані, на них записувалися заздалегідь. Олена Каракіна була обдарованою та творчою людиною. Була незалежною, про все мала свою думку.

Олена була небайдужою, соціально активною людиною – багато років входила до складу міської історико-топонімічної комісії. Олена, як і її чоловік Георгій Ісаєв, були справжніми одеситами та чимало зробили для рідного міста.

Останні роки мужньо переносила хвороби та операції, дуже сумувала за Одесою та музеєм.

Для колективу музею та для Одеси – це велика та непоправна втрата.

Ми, співробітники музею, її численні друзі завжди її пам’ятатимемо…

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.