УВАГА: зміни в роботі музею у зв’язку з COVID-19.

Увага!

У зв’язку з оголошенням в Одесі та Одеської області «червоної зони» карантину основна експозиція Одеського літературного музею та його філії закриті для відвідувачів.

!! Працює Сад скульптур ОЛМ (експозиція просто неба).

Режим роботи Саду скульптур – з 10:00 до 17:00 (крім понеділка)

Наш Сад – це місце, яке вміє чекати, здатне дивувати, в якому добре в будь-яку пору року: і в травні, і в серпні, і в листопаді.

Сад скульптур – найчудовіше місце у самому серці Одеси-мами, на одеську гавань перед очима, де ви опинитеся в оточенні квітучих червоних троянд, в компанії скульптур різних епох і творчих всесвітів – древніх скіфських баб, «забронзовілих» одеських письменників і «гучних» персонажів їх книжок, поринете в атмосферу XIX-початку XX ст. завдяки історичним рекламним вивіскам і предметам побуту в «Одеському дворику», що примикає до Саду скульптур.

Словом, найкраще місце для душевного відпочинку в центрі Одеси знаходиться у нас, за адресою Ланжеронівська, 2. Гармонія всередині і гарний настрій – це те, про що говорять наші гості, залишаючи Сад скульптур – місце, яке чекає і любить своїх гостей, куди, одного разу приходячи, повертаються неодноразово.

Нагадуємо – відвідувачі музею зобов’язуються неухильно дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічніх правил: масочного режиму, соціальної дистанції, дезінфекції рук.

Бажаємо вам та вашим близьким міцного здоров’я!  До зустрічі в музеї!

З любов’ю, ОЛМ

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.