З нових надходжень Одеського літературного музею. Листівка 1957 року.

Художник листівки Рем Михайлович Дементьєв (1929-1966). Р. Дементьєв оформляв і ілюстрував книги, працював в області суспільно-політичного плакату, в основному торкався тем спорту та дитинства.
Листівка від українського поета та перекладача Миколи Нагнібіди (1911-1985) до одеського поета Івана Рядченка (1924-1997).
Текст на листівці має вітальний характер: «Дорогий Ваня! Вітаю тебе і родину твою зі святом. Бажаю тобі великих успіхів, здоров’я, поетичних томів, сценаріїв, прози, діток ще і загалом найкращого! … Як бачиш з цієї картки – уже весна, і очевидно скоро буду рушати в Одесу – бички уже сняться. Вітай Івана Гайдаєнка! Посилай нові, гарні вірші у поетичний збірник „День поезії“ (умовна назва). Тисну руку. Микола. 20.04.1958».

Оксана Козаченко

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.