Зустріч із директором видавництва «Фоліо»

13 червня у Золотій залі Одеського літературного музею відбулась зустріч із директором, головним редактором харківського видавництва «Фоліо» Олександром Красовицьким організована Департаментом культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради для завідувачів бібліотек Центральної бібліотечної системи для дітей та дорослих м. Одеси.

Олександр  Красовицький розповів про діяльність видавництва під час війни, наголосивши, що попри всі труднощі, видавництво активно продовжує працювати.

На зустрічі були представлені різноманітні серії книжок, що видані «Фоліо» вже під час війни – літературні, історичні, видання художньої літератури англйською мовою.

Олександр Красовицький, директор Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Іван Ліптуга та радник мера Одеси Олена Павлова також  торкнулися актуального на сьогодні питанння поповнення бібілотек.

Дуже вдячні Олександру Красовицькому за подаровані книги видавництва «Фоліо» які поповнять фонди Одеського літературного музея.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.