Одеський літературний музей вітає усіх з Новим, 2021 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі та улюблені друзі!

Одеський літературний музей вітає вас з Новим, 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай усі негаразди залишаться в високосному році, що минає, а в наступному хай здійсняться найсвітліші надії.

Говорячи словами Лесі Українки, з дня народження якої виповнюється 150 років: нехай «в серці розкішно цвіте-процвітає злотистая квітка-надія!».

Та не зіпсує вас квартирне питання й не розіллє на вашому шляху Аннушка пісну олію, тому що виповнюється 130 років від дня народження Михайла Булгакова.

Радісного часу, благополуччя, веселощів у Новому році! Та здоров’я, здоров’я, здоров’я!

Щиро Ваш

Одеський літературний музей

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.