Творча зустріч з Інною Богачінской «ІННАземні роздуми».

15 вересня в 14:00 в Одеському літературному музеї відбудеться творча зустріч з Інною Богачінскої «ІННАземні роздуми».

Інна – відомий поет, журналіст, перекладач, Академік Російської Академії народного мистецтва. Автор 5 книг поезії та літературних есе: «СТИХиЯ», «Підтексти». «У четвертому вимірі», «Переклад з космічного», «Репортаж з паралельного світу». Готується до видання її 6-я книга «ІННАземні роздуми».

Інна живе у Нью-Йорку вже 40 років. Але не розриває зв’язків з рідним для неї містом, в своєму поетичному доробку зачіпаючи глибинні пласти нашого внутрішнього Всесвіту та зовнішніх реалій намагаючись знайти відповіді на хвилюючі питання спільного нашого існування та вселити в людей віру, життєстійкість  і загальну любов.

Ось що писав про поезію Інни Богачінской Андрій Вознесенський, яким вона дружила кілька десятиліть:

«Що мені хотілося сказати про вірші Інни Богачінскої? Це талант незвичайний. Як все яскраві обдарування, вона протистоїть хвилі, тобто якщо мода на неокласицизм, якщо мода на античні символи, на мармурову холодність в поезії, то вона залишається завжди собою. Я б сказав, що це московська школа поезії, яка йде від Цвєтаєвої, від фарб, від буяння, від енергії. І протистоїть глянцю, холодності.

Інна Богачінская йде від «Слова о полку Ігоревім», і від російських футуристів, та від поезії десь Юнни Моріц, і Белли Ахмадуліної, її прекрасних попередниць. Ось ця непересічність, незаспокоєність якась, розумієте, ось це найголовніше в її віршах.

Що мені хочеться? Поезія не любить платонічного ставлення до неї. Послухали. Поаплодували. Розійшлися. Мені хочеться, щоб залишилися ці вірші в вас. Мені хочеться, щоб залишилися вони не тільки в вас, але й на папері, щоб скоріше вийшла нова книга Інни Богачінскої. Це особливий голос. »

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Дата: 15.09.2019